tel.: +420 605 749 436
navigační
reklama
VENKOVNÍ REKLAMA
výroba
a tisk
OSTATNÍ
PRODUKTY
naše služby 1

Od poradenství po realizaci

Idea, stylizace, produkce, instalace – komplexní řešení Vaší reklamy. Provedeme audit Vašich stávajících ploch a navrhneme opatření pro optimalizaci Vaší reklamy. Jen efektivní reklama je dobrá reklama.
VÍCE INFO
naše služby 1

GRAFICKÉ SLUŽBY

Kompletní služby grafického studia. Firemní loga, grafické návrhy, vizitky, letáky, reklamní prvky, vývěsní štíty, výlohy. Tvorba designu interiérových prvků, obrazy, tapety, velkoplošné fotografie, okenní grafika a další.
GRAFICKÉ STUDIO
naše služby 1

MÍSTNÍ PROJEKTY

BULLDOG REKLAMA má výhradní právo na provozování reklamy v Komerční zóně Průhonice – Čestlice a dalších lokalitách. Neváhejte využít jedinečné příležitosti prezentace Vaší společnosti na těchto exponovaných místech.
MÍSTNÍ PROJEKTY
naše služby 1

JIŽ 25 LET NA TRHU

Využijte našich více než dvaceti letých zkušeností ve venkovní reklamě. Našimi klienty jsou drobní živnostníci stejně jako nadnárodní firmy. Naším cílem je bez rozdílu naplnit a předčít očekávání všech našich zákazníků.
O NÁS

Probíhající akce

ZDARMA a zcela nezávazně Vám zpracujeme návrh reklamně navigačního systému pro Vaši provozovnu. Doprava zdarma ke všem razítkům na našem eshopu.
více info

Kariéra

Hledáme externí spolupracovníky pro prodej našich produktů. Nabízíme nadstandardní ohodnocení přímo úměrné objemu prodeje, volnou pracovní dobu, zaškolení a další podporu při prodeji našich produktů. Jestliže máte o tuto formu spolupráce zájem, neváhejte nás kontaktovat
více info

AKTUÁLNĚ

V našem eshopu BULLDOGSTORE.CZ nově naleznete, kromě široké nabídky digitálního tisku, samolepek, tapet, obrazů, plachet, tabulí, reklamních stojanů, promostolků a dalších produktů, i nabídku razítek. K veškerým produktům Vám rádi navrhneme vizuál na klíč.
více info

PRO OBCE A MĚSTA

Uvažujete o vybudování navigačního systému pro komerční cíle? Chcete sjednotit a zkulturnit stávající systém navigací nebo jej nahradit sofistikovanější variantou? Jsme tím pravým partnerem pro Vás!
kontaktujte nás

PRO MAJITELE NEMOVITOSTÍ

Jste majitelem nemovitosti? Nabízíme možnost zajímavého dodatečného příjmu z jejího pronájmu pro instalaci reklamy.
kontaktujte nás