tel.: +420 605 749 436
navigační
reklama
BILLBOARDY
& CLV
výroba
a tisk
OSTATNÍ
PRODUKTY
mapy navigačních cedulí

interaktivní mapa pozic pro vaši reklamu

zde si můžete snadno vyhledat nejvhodnější pozici pro vaší reklamu.
naše služby 1

Od poradenství po realizaci

Idea, stylizace, produkce, instalace – komplexní řešení Vaší reklamy. Provedeme audit Vašich stávajících ploch a navrhneme opatření pro optimalizaci Vaší reklamy. Jen efektivní reklama je dobrá reklama.
VÍCE INFO
naše služby 1

GRAFICKÉ SLUŽBY

Kompletní služby grafického studia. Firemní loga, grafické návrhy, vizitky, letáky, reklamní prvky, vývěsní štíty, výlohy. Tvorba designu interiérových prvků, obrazy, tapety, velkoplošné fotografie, okenní grafika a další.
GRAFICKÉ STUDIO
naše služby 1

MÍSTNÍ PROJEKTY

BULLDOG REKLAMA má výhradní právo na provozování reklamy v Komerční zóně Průhonice – Čestlice a dalších lokalitách. Neváhejte využít jedinečné příležitosti prezentace Vaší společnosti na těchto exponovaných místech.
MÍSTNÍ PROJEKTY
naše služby 1

JIŽ 20 LET NA TRHU

Využijte našich více než dvaceti letých zkušeností ve venkovní reklamě. Našimi klienty jsou drobní živnostníci stejně jako nadnárodní firmy. Naším cílem je bez rozdílu naplnit a předčít očekávání všech našich zákazníků.
O NÁS

Probíhající akce

Připravili jsme pro Vás kvalitní reklamní panely RollUp, od evropského výrobce, za bezkonkurenční ceny, samoleplící tapety, reklamní bannery a další produkty, které jsou právě součástí akční nabídky naší společnosti.
více info

Kariéra

Hledáme externí spolupracovníky pro prodej našich produktů. Nabízíme nadstandardní ohodnocení přímo úměrné objemu prodeje, volnou pracovní dobu, zaškolení a další podporu při prodeji našich produktů. Jestliže máte o tuto formu spolupráce zájem, neváhejte nás kontaktovat
více info

AKTUÁLNĚ

Spustili jsme pro Vás eshop BULLDOGSTORE.CZ, kde naleznete širokou nabídku digitálního tisku, samolepek, tapet, obrazů, plachet, tabulí, reklamních stojanů, promostolků a dalších produktů pro design, reklamu a propagaci. Poskytujeme full service od grafického návrhu po instalaci.
více info

PRO OBCE A MĚSTA

Uvažujete o vybudování navigačního systému pro komerční cíle? Chcete sjednotit a zkulturnit stávající systém navigací nebo jej nahradit sofistikovanější variantou? Jsme tím pravým partnerem pro Vás!
kontaktujte nás

PRO MAJITELE NEMOVITOSTÍ

Jste majitelem nemovitosti? Nabízíme možnost zajímavého dodatečného příjmu z jejího pronájmu pro instalaci reklamy.
kontaktujte nás